جزییات خبر

شنبه / ۱۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۱۷۰۵
گزارشگر : ۹۹
مدیرکل کمیته امداد استان تهران:

حوزه اشتغال کمیته امداد تجلی‌گاه کار و فعالیت این نهاد است

(شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۲۴

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه حوزه اشتغال تجلی‌گاه کار و فعالیت این نهاد است، گفت: زمانی فعالیت‌های ما متجلی می‌شود که به پایدارسازی خدمات بیانجامد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی در جلسه معاون و کارشناسان حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه کمک‌های کمیته امداد با توجه به منابع و شرایط موجود جامعه جوابگوی تمام نیازهای مددجویان نیست، ادامه داد: ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت می تواند نیاز آنها به کمک های کمیته امداد را از بین ببرد.  

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال تنها مربوط به قشر جوان نیست، تاکید کرد: ایجاد اشتغال باید برای همه سنین اعم از جوانان، میانسالان و سالمندان انجام شود.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران تصریح کرد: باید با همفکری بیشتر نفوذ خود را بالا ببریم و از ظرفیت های موجود استان برای اشتغال مددجویان تحت حمایت استفاده کرد.

پرپنچی، کمک به مددجویان را  باعث آرامش فکری کارکنان بیان کرد و افزود: علاوه بر آرامش فکری، به دستورالعمل ها نیز عمل کرده ایم.

وی خواستار تشکیل کارگروه پیشنهادات برای برون رفت از شرایط کنونی اشتغال شد و گفت: علاوه بر نظر خواهی از همکاران بایداز مددجویان موفق در امر اشتغال و همچنین مددجویانی که در ایجاد شغل با مشکل روبه رو شده اند نظر خواهی کنیم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۶۵
(شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید