جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ آبان ۱۳۹۸ / ۰۷:۳۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۱۶۲۷
گزارشگر : ۱۰۵

17 درصد از مددجویان کمیته امداد مازندران در مناطق محروم زندگی می کنند

(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۰۷:۳۰

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران با بیان اینکه 17درصد از مددجویان تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم ساکن هستند، گفت: در راستای توانمند سازی به مددجویان در بخش های مختلف متناسب با نیازهای آنها ، خدمات ارائه می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کوچکی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران اظهار داشت: 81 هزار خانوار در استان تحت حمایت  این نهاد قرار دارند که 14 هزار و 94 خانوار تحت حمایت در مناطق محروم ساکن هستند.

وی افزود:پراخت کمک معیشت، تامین وسایل ضروری زندگی، کمک هزینه ازدواج، وام قرض الحسنه، خدمات فرهنگی، کمک به ارتقاء شاخص های بهداشتی، پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی، ارائه خدمات حقوقی، پرداخت وام اشتغال، تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن، برگزاری اردوهای زیارتی از جمله خدماتی است که به مددجویان ساکن در مناطق محروم ارائه می شود.

وی به ایجاد میز خدمت برای مددجویان تحت حمایت در مناطق محروم اشاره و تصریح کرد: میزخدمت به منظور تکریم ارباب رجوع، تسهیل و تسریع در روند خدمت رسانی و پاسخگویی فعالانه به مددجویان تحت حمایت در این مناطق راه اندازی شد.

کوچکی خاطرنشان کرد: تاکنون این دیدارها در مناطق هزار جریب بهشهر، سه هزار تنکابن، اشکورات رامسر، روستای سنگ نیشت کسلیان سوادکوه و کچپ محله نکاء انجام شد تا پایان سالجاری نیز درسایر مناطق محروم استان برگزار می شود.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۷۹۲
(دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸) ۰۷:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید