جزییات خبر

شنبه / ۱۱ آبان ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۲
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۱۵۸۵
گزارشگر : ۹۹
مدیرکل کمیته امداد استان تهران:

مددکاران در کمیته امداد نقش مهم و محوری دارند

(شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۵۲

مدیرکل کمیته امداد استان تهران بر نقش مهم و محوری مددکاران در این نهاد تاکید کرد و گفت: مددکاران آخرین ماوا و مامن مددجویان هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی در نشست معاونان توانمندسازی ادارات کمیته امداد استان تهران به موضوعات مختلفی اشاره و بیان کرد: وقتی از سبد خانواده های تحت حمایت صحبت می کنیم منظور از سبد، تنها سبد معیشتی نیست بلکه سبد فرهنگی هم مد نظر است.
وی با بیان اینکه برنامه محوری یکی از اصولی است که در حوزه حمایتی باید دنبال شود، افزود: باید به خانواده های تحت حمایت نزدیک و بیش از پیش با آنها آشنا شویم.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، بر تقویت مهارت مددجویان تحت حمایت اشاره و تاکید کرد: مددکاران باید توانمندی و شغل پایدار مددجویان را تایید و با نظر آنها خانواده ها از چرخه حمایتی خارج شوند.
پرپنچی با اشاره به جابه جایی وچرخش مددکاران گفت: با توجه به نیازهای که وجود دارد و مددکاری در مناطق مختلف، متفاوت است باید طرح جابه جایی و چرخش مددکاران مدنظر قرار گیرد.
وی همچنین خواستار رسیدگی و توجه به امور دانش آموزان،  دانشجویان و ارتباط با مراکز نیکوکاری شد و ادامه داد: اختیاراتی که ما داریم امانت است و نباید مراجعه کننده ای از کمیته امداد با دلخوری بلکه با امیدواری خارج شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۶۵
(شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید