جزییات خبر

دوشنبه / ۶ آبان ۱۳۹۸ / ۱۰:۳۵
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۱۵۳۰
گزارشگر : ۹۹
باکمک خیران انجام شد؛

اطعام و احسان ۱٠٠٠ نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان تهران

(دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۳۵

همزمان با سالروز رحلت پیامبر بزرگ اسلام و شهادت امام حسن مجتبی (ع) ۵۰۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان تهران شامل هزار یتیم و مادران آنها اطعام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، 500 خانوار از ایتام شامل هزار از  کمیته امداد ادارات مختلف شهر تهران توسط خیران اطعام شدند.

این اطعام و احسان در مسجد جامع شهرک گلها در منطقه ۲۲ تهران و با همکاری همکاران اداره کمیته امداد این منطقه برگزار و با برنامه‌های متنوعی از جمله سخنرانی و مدیحه سرایی انجام شد که خیران علاوه بر اطعام ایتام و مادران آنها به هر خانوار دو نیم کیلو مرغ گرم و سه کیلو سیب اهدا کردند.

 علاوه بر خیران که  برای این اطعام واحسان بیش از ۴۴ میلیون تومان هزینه کردند، شهرداری تهران نیز ۱۴ دستگاه اتوبوس برای انتقال ایتام وماداران آنها به مسجد جامع ولی عصر در منطقه ۲۲ به صورت رایگان در اختیار کمیته امداد ادارات قرار داد.

همچنین مدیر کل کمیته امداد استان تهران در این مراسم  طی سخنانی یکی از اهداف مهم کمیته امداد توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده های تحت حمایت است بیان کرد و گفت:  یکی از اهداف مهم این نهاد را توانمندسازی فکری، فرهنگی و اجتماعی خانواده های تحت حمایت است.

سید ابوالفضل پرپنچی تصریح کرد: کمیته امداد علاوه بر کمک های نقدی و غیر نقدی  به جامعه هدف خود در بحث فرهنگی برای بصیرت‌افزایی و آگاهی مددجویان قدم برمی دارد.

وی ادامه داد: این برنامه با رویکرد توانمند سازی اقتصادی، فکری، فرهنگی و اجتماعی برنامه‌ریزی شده تا بتوانیم در مسیر اشتغال مددجویان گام های موثری برداریم.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۹۵
(دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید