جزییات خبر

شنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۵
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۱۳۰۰
گزارشگر : ۵
معاون فرهنگی کمیته امداد اعلام کرد:

رشد 110 درصدی مددجویان شرکت‌کننده در پیاده‌روی اربعین حسینی

(شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۱۵

معاون فرهنگی کمیته امداد از رشد 110 درصدی تعداد مددجویان شرکت کننده در همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین حسینی (علیه السلام) خبر داد و گفت: بیش از 70 هزار نفر از مددجویان، با کمک مردم نیکوکار در پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام والمسلمین علی جعفری با بیان اینکه سال گذشته 30 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد در پیاده‌روی اربعین حسینی (علیه السلام) شرکت کردند، افزود: امسال تاکنون 70 هزار نفر برای شرکت در مراسم اربعین ثبت نام کرده‌اند که رشد 110 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

معاون فرهنگی کمیته امداد اظهار کرد: با توجه به اینکه پیاده‌روی اربعین حسینی (علیه السلام) جزو منویات مقام معظم رهبری است، مددجویان کمیته امداد با مشارکت خیران به این سفر معنوی اعزام می‌شوند.

وی به کمک هزینه اختصاص یافته برای مددجویان زائر اربعین اشاره کرد و گفت: از محل کمک‌های مردمی، مبلغ 400 هزار تومان تا یک میلیون تومان با توجه به استان محل سکونت، برای کمک هزینه پیاده‌روی اربعین به مددجویان پرداخت می‌شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد با تاکید بر اینکه بخش زیادی از این اعتبارات از محل کمک‌های مردمی است، اضافه کرد: به همین منظور کد دستوری #8888*8877* و شماره کارت 6037997900009888 برای جذب کمک‌های مردم نیکوکار و اعزام مددجویان به پیاده‌روی اربعین در نظر گرفته شده است.

جعفری به خدمات ارائه شده از سوی کمیته امداد به تمامی زائران اربعین حسینی (علیه السلام) اشاره کرد و افزود: در حال حاضر موکب‌های کمیته امداد در استان‌های غربی ایلام، خوزستان و کرمانشاه در مسیر زائران حسینی (علیه السلام)  برپا شده و آماده میزبانی از زوار اربعین است.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲,۴۷۷
(شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید