جزییات خبر

شنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۵
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۱۲۸۸
گزارشگر : ۹۹

ثبت نام 2400 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد تهران برای حضور در پیاده‌روی اربعین

(شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از ثبت نام 2400 مددجوی تحت حمایت برای شرکت در پیاده‌روی اربعین خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد حسین زمانیان با بیان اینکه با همراهی  و مساعدت خیران، مددجویان در پیاده روی اربعین شرکت می کنند، گفت: استقبال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران برای حضور در پیاده روی اربعین چشمگیر بوده است.

وی ادامه داد: 2400 مددجوی تحت حمایت برای حضور در پیاده‌روی اربعین ثبت نام کرده اند که نسبت به سال گذشته 100 درصد رشد داشته است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران همچنین از اعزام مددجویان تحت حمایت در شش ماه نخست سال سال جاری به عتبات عالیات خبر داد و افزود: در شش ماه گذشته 176 مددجو به سفر زیارتی عتبات عالیات مشرف شده اند.

زمانیان خاطر نشان کرد: این مددجویان با کمک خیران و در قالب شوق زیارت به این سفر معنوی مشرف شدند.

وی به طرح شوق زیارت اشاره کرد و گفت: شوق زیارت یکی از طرح های کمیته امداد است که خیران و افرادی که تمایل دارند می توانند کمک های نقدی خود را به حساب 8888 بانک ملی ایران با کد شباIR590170000000102380238003   ، مراجعه به آدرس www.shogheziarat.ir  و یا محل های مشخص شده در وب سایت پرداخت کنند.

زمانیان تصریح کرد: کمک های غیر نقدی شامل محل اسکان، پذیرایی و حمل و نقل زائران است که خیران می توانند با پر کردن فرم های مربوطه نحوه همکاری خود را مشخص  که در اولین فرصت با متقاضیان تماس گرفته می شود.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۷۱۱
(شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید