جزییات خبر

یکشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۱۱۷۲
گزارشگر : ۹۹

مرکز نیکوکاری بعثت در شهرک اکباتان افتتاح شد/ بهره مندی 14 هزار نفر از خدمات مراکز نیکوکاری استان تهران

(یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۴

سرپرست کمیته امداد استان تهران از افتتاح مرکز نیکوکاری مسجد بعثت شهرک اکباتان خبر داد و گفت: با افتتاح این مرکز 141 مرکزنیکوکاری در استان تهران مشغول خدمت رسانی به نیازمندان هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری به اعتماد سازی  بیشتر مردم کمک می کنند، تصریح کرد: این مراکز به عنوان پل ارتباطی بین نیکوکاران و نیازمندان عمل می کنند و باعث تشویق و ترغیب مردم برای کمک به امور نیازمندان می شوند.

وی با اشاره به اینکه رفع فرق به راحتی امکان پذیر نیست، ادامه داد: رفع فقرنیاز به کمک همه جانبه دارد که آموزش و شناسایی فرصت ها و همچنین نیازمندان باید انجام شود تا توانمندی فقرا و نیازمندان را به دنبال داشته باشد.

سرپرست کمیته امداد استان تهران مساجد را مرکز شکل گیری انقلاب اسلامی بیان کرد و افزود: مساجد مرکز فرهنگی ومردمی است که مردم به آنها اعتماد دارند و ایجاد مراکز نیکوکاری در مساجد باعث می شود همه امور نیازمندان به نیکوکاران واگذار شود.

پرپنچی همچنین از کمک 33 میلیارد و 829 میلیون تومانی خیران و نیکوکاران به مراکز نیکوکاری استان تهران خبر داد و گفت: 3657 خیر تاثیر گذار به صورت دائم به مراکز نیکوکاری استان تهران کمک می کنند.

وی ادامه داد: مبلغ ذکر شده درشش ماه نخست امسال برای امور نیازمندان به صورت نقدی و غیر نقدی اختصاص یافته است.

سرپرست کمیته امداد استان تهران خاطر نشان کرد: هم اکنون 141 مرکزنیکوکاری فعال در استان به نیازمندان خدمات ارائه می دهند که در شش ماه نخست امسال 14 هزار و 969 نیازمند از خدمات این مراکز بهره مند شدند.

 پرپنچی ضمن تقدیر و تشکر از خیران به دلیل همراهی و همیاری آنها در کمک به نیازمندان تاکید کرد: کمک های تنها نقدی نیست بلکه متخصصان، معلمان و پزشکان می توانند در زمینه تخصصی خود به نیازمندان کمک کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۷۴
(یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید