جزییات خبر

یکشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۳۲
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۰۹۹۳
گزارشگر : ۹۹

یک میلیون پاکت ویژه جشن عاطفه ها در مدارس استان تهران توزیع شد

(یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۳۲

سرپرست کمیته امداد استان تهران از توزیع یک میلیون پاکت ویژه جشن عاطفه در مدارس استان خبر داد و گفت: مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار «بارنگ مهر رویایی را بسازیم» 10 مهر برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی گفت:  جشن عاطفه ها با هدف ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در بین دانش آموزان و جمع آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند در 6600  مدرسه در استان تهران برگزار می شود.

 وی از توزیع یک میلیون پاکت جشن عاطفه ها در مدارس استان به منظور جمع آوری کمکهای نقدی دانش آموزان اشاره کرد و افزود: این پاکت ها توسط سازمان دانش آموزی بین دانش آموزان در مدارس توزیع شده است  که این کمک‌ها در اختیار مدیران مدارس برای کمک به دانش آموزان نیازمند قرار می‌گیرد.

سرپرست کمیته امداد استان تهران با اشاره به راه های الکترونیکی کمک به جشن عاطفه ها تصریح کرد: خیران می توانند با شماره ثابت 0217355 و انتخاب عدد 4 ، شماره گیری کد دستوری #021 *8877* شماره کارت 6037997900002008 و شرکت در پویش #تامهر_با_همدلی کمک های خود به دانش آموزان نیازمند اختصاص دهند.

پرپنچی یادآور شد: در مرحله اول جشن عاطفه ها 4 میلیارد و 800 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی (تهیه لوازم التحریر و پوشاک) برای دانش آموزان نیازمند بوده است.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعداد بازدید : ۶۳۲
(یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۳۲
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید