جزییات خبر

چهارشنبه / ۳ مهر ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۰
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۰۹۳۴
گزارشگر : ۵
با حضور رئیس کمیته امداد؛

نخستین مرکز نیکوکاری اصحاب رسانه‌ کشور در بیرجند افتتاح شد

(چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸) ۱۶:۳۰

با اهدای کارت امدادیاری اصحاب رسانه به رئیس کمیته امداد، نخستین مرکز نیکوکاری رسانه‌‌های کشور، در بیرجند افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری که به منظور بازدید از خانواده‌های تحت حمایت و بررسی وضعیت خدمات‌رسانی به مددجویان کمیته امداد به استان خراسان جنوبی سفر کرده است، نخستین مرکز نیکوکاری رسانه‌های کشور را در بیرجند افتتاح کرد.

رئیس کمیته امداد در مراسم افتتاح نخستین مرکز اصحاب رسانه کشور با نام «رسانه یاران» گفت: درخواست ما از اصحاب رسانه و مطبوعات در سطح کشور پیگیری مشکلات مردم است و باید همه در کنار هم تلاش کنیم تا مسائل پیش روی محرومان و نیازمندان جامعه کاهش یابد.

وی خطاب به اصحاب رسانه گفت: مسئولیت شما خبرنگاران بسیار سنگین است و شما باید از همه امکانات به ویژه قلم خود در جهت رفع فقر و محرومیت استفاده کنید.

بختیاری فلسفه راه‌اندازی مراکز نیکوکاری را کمک به نیازمندان با محوریت مساجد عنوان کرد و افزود: مرکز نیکوکاری اصحاب رسانه خراسان جنوبی به عنوان نخستین مرکز در سطح کشور راه‌اندازی شده است و امیدواریم شاهد گسترش این امر خیر در تمامی رسانه‌های کشور باشیم.

رئیس کمیته امداد افزود: مسئولان باید همواره رفع مشکلات محرومان و نیازمندان را در سرلوحه کار خود قرار دهند و نقش اصحاب رسانه در پیگیری مشکلات نیازمندان بسیار تاثیرگذار است.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مسئولان استانی، اولین کارت امدادیاری اصحاب رسانه به نام سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد صادر شد.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۶۷۸
(چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸) ۱۶:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید