جزییات خبر

دوشنبه / ۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۶:۴۴
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۰۸۸۹
گزارشگر : ۹۹
امام جمعه شهرری تاکید کرد

کمیته امداد مطمئن‌ترین مکان برای کمک به نیازمندان است

(دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۶:۴۴

امام جمعه شهرری با بیان اینکه مردم و مسئولان به کمیته امداد اعتماد کامل دارند، تاکید کرد: مطمئن‎ترین محل برای کمک به نیازمندان این نهاد است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در دیدار با سید ابوالفضل پرپنچی سرپرست کمیته امداد استان تهران به برگزاری جشن عاطفه ها اشاره کرد و گفت: همانطور که امکانات ادامه تحصیل برای فرزندان خودمان فراهم می کنیم باید ادامه تحصیل برای دانش آموزان نیازمند نیز فراهم شود تا از نعمت تحصیل علم محروم نشوند.

وی، کمک به نیازمندان به ویژه دانش آموزان را یک وظیفه الهی، شرعی و ملی  بیان کرد و افزود: ائمه جمعه نیز باید از تریبون نماز جمعه استفاده و مردم را برای شرکت در جشن عاطفه ها و کمک به دانش آموزان ترغیب کنند.

حجت الاسلام شاهچراغی با بیان اینکه کمیته امداد مورد تایید نظام جمهوری اسلامی است، ادامه داد: مسئولان این نهاد به درستی به وظیفه خود که کمک به نیازمندان و فقرا است، عمل می کنند.

وی یادآور شد: کمیته امداد حضرت امام(ره) مطمئن ترین مکان برای کمک به نیازمندان است.

سرپرست کمیته امداد استان تهران نیز در این دیدار گزارشی از خدمات و فعالیت های کمیته امداد استان را ارائه و خواستار تعاملات بیشتر ائمه جمعه تهران با کمیته امداد شد.

سید ابوالفضل پرپنچی خواستار ایجاد مراکز نیکوکاری در مساجد شهرری و روستاهای آن شد و گفت: با ایجاد مراکز نیکوکاری بسیاری از مشکلات و خواسته های نیازمندان توسط معتمدان و خیران محلی برطرف می شود چرا که این مراکز به عنوان پل ارتباطی خیران و نیازمندان عمل می کنند.

وی همچنین از تشکیل شورای زکات استان تهران در هفته آینده خبر داد و ابراز امیدواری کرد: کشاورزان، باغداران و دامداران استان تهران در فصل برداشت محصولاتشان زکات مال خود را پرداخت تا صرف امور نیازمندان شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۲۱
(دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۶:۴۴
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید