دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۲۲
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۶۰۸۶
گزارشگر : ۹۹
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد تهران خبر داد:

کمک 43 میلیارد تومانی حامیان به فرزندان ایتام و محسنین

(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۲۲

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران از کمک 43 میلیارد و 512 میلیون توانی حامیان به فرزندان ایتام و محسنین خبر داد و گفت: این مبلغ از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدهادی سیف به تشریح عملکرد 9 ماهه واحد اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران پرداخت و بیان کرد: هم اکنون 19 هزار و 540 نفر از فرزندان ایتام و محسنین از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی به فرزندان یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان تهران اشاره کرد و افزود: هم اکنون 6252 فرزند یتیم از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه 13 هزار و 288 نفر از فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد هستند، ادامه داد: 780 نفر از آن‌ها حامی ندارند و چشم انتظار حمایت حامیان هستند.

سیف به تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران اشاره کرد و گفت: 61 هزار و 478 حامی نوع دوست و خیر از فرزندان ایتام و محسنین حمایت می‌کنند که 30 هزار و 912 نفر از آنان حامی ایتام و 29 هزار و 956 نفر حامی فرزندان محسنین هستند.

وی ادامه داد: همچنین 610 نفر از حامیان به صورت تلفیقی حامی فرزندان ایتام و محسنین هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با اشاره به کمک‌های حامیان در 9 ماه نخست سال جاری بیان کرد: حامیان نوع دوست و نیک‌اندیش در 9 ماه نخست سال جاری 43 میلیارد و 512 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

سیف یادآور شد: خیران استان تهران می‌توانند برای  شرکت در طرح اکرام ایتام و محسنین و همچنین حمایت از یک یا چند فرزند معنوی با مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سطح شهر تهران، شهرستان‌های تابعه و یا تماس با شماره تلفن‌های 71392242، 77290035 و سامانه گویای 7355 اقدام کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۹۶
(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۲۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید