دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۵۸۸۷
گزارشگر : ۹۹
در قالب طرح دعوت برگزار شد

جشنی برای ۵۳۰ نازدانه خدا

(شنبه ۸ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۵۰

۵۳۰ دختر ۹ ساله تحت حمایت کمیته امداد استان تهران به سن تکلیف رسیدنشان را جشن گرفتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جشن تکلیف 530 دختر 9 ساله تحت حمایت کمیته امداد استان تهران در سالن بصیرت مجتمع فرهنگی- تربیتی فدک برگزار شد.

دسته دسته، گروه گروه، با لباس‌های یکدست سپید که چادری با نوار گلدار آن‌ها را پوشانده بود همراه با مربی‌هایشان وارد سالن می‌شدند.

ظاهر کودکانه تعدادی از آن‌ها و شباهت چادرها با کیف‌های دستی‌شان چشمان هر بینده ای را نوازش می‌داد، گویی فرشته‌هایی باشند که از آسمان به زمین آمده‌اند تا پیامی را انتقال بدهند.

شور، شوق، شادی، لبخند و حتی بهت و تفکر در چهره تک تکشان موج می‌زد، برنامه‌های متنوع و شادی برایشان تدارک دیده شده بود، به عنوان مثال بخشی از مراسم از جمله مسابقه‌های شاد توسط حجت الاسلام محمدی اجرا شد که با استقبال و تشویق فرشته‌های سپیدپوش همراه بود.

انرژی، هیجان، جنب و جوش کودکانه دختران به سن تکلیف رسیده، مسئولان و بزرگ‌ترهای مراسم را هم به وجد آورد بوده بود.

لازم به ذکر است، یکی از اهداف مهم کمیته امداد علاوه بر توانمند سازی اقتصادی خانواده‌های تحت حمایت، توانمندی سازی فکری و فرهنگی خانواده‌ها است که در همین راستا برگزاری برنامه‌های مختلف و متنوع فرهنگی برای جامعه هدف، این نهاد را در رسیدن به اهداف خود یاری می‌دهد.

برنامه‌های فرهنگی در سرفصل‌های مختلفی از جمله، کلاس‌های آموزش خانواده، طرح فلاح، اردوهای زیارتی و سیاحتی، قرآن آموزی، بصیرت افزایی و برگزاری جشن تکلیف برای دانش آموزان است که در همین راستا جشنی برای  ۵۳۰ دختر تحت حمایت به عنوان جشن تکلیف برگزار شد که با برنامه شاد ومتنوعی همراه بود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۶۶
(شنبه ۸ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۵۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید