دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۴ دی ۱۳۹۷ / ۱۴:۳۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۵۸۱۰
گزارشگر : ۹۹
توسط یکی از خیران انجام شد

کمک 300 میلیون تومانی به کمیته امداد استان تهران برای امور مددجویان

(سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۳۸

یکی از خیران نیک اندیش تهرانی 300 میلیون تومان به صورت نقد برای امور مددجویان به کمیته امداد استان تهران کمک کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد هادی سیف، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه خیران با کارهای خیرخواهانه و خداپسندانه با خالق خود معامله می‌کنند، گفت: یکی از خیران نوع دوست 300 میلیون تومان به صورت نقد برای امور مددجویان به کمیته امداد استان تهران مساعدت کرد.

وی با اشاره به اینکه به درخواست فرد خیر این مبلغ برای برای خرید سبد کالا هزینه می‌شود، افزود: 1000 سبد کالا برای مددجویان نیازمند تهیه و بین آن‌ها توزیع می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران ادامه داد: سبدهای کالا شامل برنج ایرانی، حبوبات، ماکارونی، سویا، روغن مایع، رب گوجه و چای است که در کمترین زمان ممکن این سبدها  تهیه و بین خانوارهای نیازمند مناطق محروم استان توزیع می‌شود.

سیف با اشاره به اینکه توزیع سبدهای کالا با دعوت از  فرد خیر و حضور وی  انجام می‌شود، تاکید کرد: خانوارهای ساکن در مناطق محروم استان تهران اولویت اول دریافت سبدهای کالا هستند.

وی با دعوت از همه خیران و نیکوکاران  اعلام کرد: خیران می توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره تلفن گویای 7355 ویژه استان تهران و کمک‌های غیر نقدی شامل سبدکالا، پوشاک و لوازم خانگی را به ادارات کمیته امداد در استان تهران تحویل دهند.

انتهای پیام

 

 

 

تعداد بازدید : ۱۵۳
(سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۳۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید