دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۸ آذر ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۵۴۶۱
گزارشگر : ۹۹
در هشت ماه نخست سال 97 محقق شد

پرداخت 24 میلیارد تومان وام به نیازمندان استان تهران

(یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷) ۰۹:۱۸

کمیته امداد استان تهران در هشت ماه نخست سال جاری ازطریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت 24 میلیارد تومان وام به نیازمندان پرداخت کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خجسته فاضل، مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران گفت:: برنامه ریزی هدفمند برای جذب سپرده‌های مردمی، تسریع در ارائه تسهیلات و پیگیری وصول مطالبات از مهم‌ترین برنامه‌های این صندوق در سال جاری است.

وی با اشاره به اینکه تسهیلات صندوق امداد ولایت در زمینه ازدواج، درمان، تحصیل، مسکن، اشتغال و محکومان جرائم غیر عمد به واجدین شرایط پرداخت می‌شود، بیان کرد: این صندوق از سپرده گذاری خیران، ادارات وسایر دستگاه‌ها استقبال می‌کند و طبق تفاهم نامه به معرفی شدگان طرف مقابل تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می‌کند.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان تهران به فعالیت‌های این صندوق در سال 97 اشاره کرد و ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه سه هزار و 679 نفر در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در استان تهران سپرده گذاری کرده‌اند.

خجسته فاضل با بیان اینکه در هشت ماه نخست امسال 24 میلیارد تومان تومان تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان پرداخت شده است، گفت: این مبلغ برای سه هزار و 765 فقره تسهیلات کارگشایی به میزان 14 میلیارد و 751 میلیون تومان و 490 فقره تسهیلات اشتغال زایی به مبلغ 9 میلیارد و 248 میلیون تومان اختصاص یافته است.

وی به سقف پرداختی تسهیلات قرض الحسنه توسط صندوق امداد ولایت اشاره و بیان کرد: سقف پرداخت تسهیلات کارگشایی تا پنج میلیون تومان، تسهیلات اشتغال زایی  و خرید مسکن  تا 15 میلیون تومان است.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت تهران، ترویج و نهادینه سازی فرهنگ قرض الحسنه در جامعه، پرداخت حداکثری وام‌های قرض الحسنه به صورت هدفمند، اخذ کمترین کارمزد در مقایسه با سایر بانک‌ها و مؤسسات، ایجاد و کسب رضایت و اعتماد در مشتریان و همچنین ارائه خدمات مناسب و متنوع را از اهداف و چشم اندازهای این صندوق عنوان کرد.

 خجسته فاضل همچنین به تعداد شعب و عاملین صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در استان تهران اشاره کرد و ادامه داد: دو شعبه از این صندوق در کلان شهر تهران واقع در خیابان فرجام و خیابان مالک اشتر و ۴۴ عامل در دفاتر کمیته امداد کار پرداخت تسهیلات به نیازمندان را برعهده دارند.

وی یاد آور شد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به شبکه شتاب متصل است که سپرده گذاران و وام گیرندگان می‌توانند به آسانی از خدمات این صندوق استفاده کنند.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۲۷
(یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷) ۰۹:۱۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید