دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۷ آذر ۱۳۹۷ / ۱۴:۱۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۵۴۴۶
گزارشگر : ۹۹
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران خبر داد؛

اضافه شدن 13 هزار خانوار جدید به کمیته امداد تهران/ همه مددجویان بسته حمایتی دریافت می‌کنند

(شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷) ۱۴:۱۰

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران از اضافه شدن 13 هزار خانوار جدید به این نهاد خبر داد و گفت: همه خانوارها سبد حمایتی دریافت می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی کریمی اصل، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه در ماه‌های اخیر با توجه به وضعیت بد اقتصادی، محدودیت‌های ورود خانوارهای جدید به چرخه حمایتی این نهاد حذف شده است، ادامه داد: 13 هزار خانوار جدید (طبق تبصره 14) به خانوارهای تحت حمایت در استان تهران اضافه شده‌اند.

وی به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان تهران اشاره کرد و افزود: هم اکنون 67 هزار و 336 خانوار با جمعیتی بالغ بر 140 هزار نفر از خدمات کمیته امداد استان تهران بهره مند هستند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران همچنین با اشاره به طرح حمایت غذایی که به مددجویان تحت حمایت این نهاد نیز تعلق می‌گیرد، گفت: همه خانوارهای تحت حمایت از این بسته حمایتی بهره مند می‌شوند.

کریمی اصل با بیان اینکه این بسته حمایتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود، تاکید کرد: مددجویان می‌توانند از طریق برخی از فروشگاه‌های زنجیره ای مانند رفاه، شهروند، اتکا و فرهنگیان و با استفاده از کارت بانکی صندوق امداد ولایت مایحتاج ضروری خود را تهیه کنند

وی یاد آور شد: این بسته حمایتی با توجه به بعد خانوار در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد که به ترتیب برای خانوارهای تک نفره 100، دونفره 150، سه نفره 200، چهار نفره 250، پنج نفربه بالا 300 هزار تومان به حساب سرپرستان آن‌ها واریز می‌شود.

انتهای پیام

 

 

 

 

تعداد بازدید : ۱۹۱
(شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷) ۱۴:۱۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید