دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۷ / ۱۵:۳۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۴۴۵۷
گزارشگر : ۹۹

نخستین مرکز نیکوکاری روستایی استان تهران افتتاح شد

(دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷) ۱۵:۳۹

نخستین مرکز نیکوکاری روستایی استان تهران واقع در روستای «سله بن» شهرستان فیروزکوه افتتاح شد.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران در مراسم افتتاح نخستین مرکز نیکوکاری روستایی گزارشی از مراکز نیکوکاری استان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا شیران، مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه تمام فعالیت های مراکز نیکوکاری به صورت مردمی انجام می شود و نظارت آن بر عهده کمیته امداد است، گفت: نخستین مرکز نیکوکاری روستایی استان تهران واقع در روستای «سله بن»  از توابع بخش ارجمند شهرستان فیروزکوه افتتاح شد.

وی با اشاره به اینکه جمع آوری کمک های مردمی، صدقات و رسیدگی به مردم نیازمند توسط هیات عامل این مجموعه که از اهالی این روستا هستند، صورت می گیرد، بیان کرد: تا پایان سال جاری 100 مرکز نیکوکاری در استان تهران افتتاح می شود که هم اکنون اکنون ۴۷ مرکز نیکوکاری در استان تهران مشغول فعالیت هستند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: افتتاح مراکز نیکوکاری در هر شهرستان نسبت به جمعیت و بافت آن انجام می شود که سهم فیروزکوه سه الی چهار مرکز تعیین شده است.

شیران تاکید کرد: در مراکز نیکوکاری اطلاعات نیازمندان و نیکوکاران محرمانه هستند و کمک‌های جمع‌آوری شده دراین مراکز با حفظ عزت نفس و کرامت نیازمندان بین آنها توزیع می‌شود.

وی یادآور شد: هم اکنون دو مرکز نیکوکاری با مدیریت بانوان در استان تهران فعالیت دارد و به زودی یک مرکز نیکوکاری جدید با مدیریت بانوان افتتاح و مقدمات ایجاد یک مرکز دیگر نیز فراهم شده است.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۲۸۶
(دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷) ۱۵:۳۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید