دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۶ مهر ۱۳۹۷ / ۱۵:۲۵
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۴۴۳۹
گزارشگر : ۹۹
در شش ماه نخست امسال محقق شد

بهره مندی 8 هزار مددجوی تهرانی از اردوهایی زیارتی آموزشی

(دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷) ۱۵:۲۵

هشت هزار و 722 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران در شش ماه نخست امسال از برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و مذهبی این نهاد در قالب اردوهایی زیارتی آموزشی بهره مند شدند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران گزارشی از برنامه‌های فرهنگی این نهاد در شش ماه نخست امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا شیران، مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: این نهاد به‌منظور تقویت بنیه اعتقادی و دینی مددجویان نسبت به اعزام آنها به اماکن زیارتی همچون مشهد مقدس، عتبات عالیات و قم و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی مختلف در قالب این دوره‌های اردویی اقدام می‌کند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد برنامه‌های متنوعی را برای بارورکردن اعتقادات دینی و مذهبی جامعه هدف انجام می‌دهد، افزود: در شش ماه نخست امسال هشت هزار و 722 مددجو در استان تهران به اردوهای زیارتی آموزشی اعزام شدند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به سر فصل‌های برنامه‌های اردویی این نهاد اشاره و بیان کرد: برنامه‌های اردویی در قالب اردوهای زیارتی و آموزشی برگزار می‌شود که شش هزار و 245 نفر از مددجویان به اردوهای آموزشی منطقه ای، استانی و سراسری (کشوری) اعزام شدند.

شیران ادامه داد: هزار و 440 نفر از مددجویان نیز در شش ماه نخست امسال از اردوهایی زیارتی شامل سفر به مشهد مقدس، عتبات عالیات و قم بهره مند شدند که 450 نفر از آن‌ها زیارت اولی بودند.

وی با اشاره به طرح شوق زیارت گفت: شوق زیارت یکی از طرح‌های کمیته امداد است که با کمک خیران، خیریه‌ها و دیگر ادارات اقدام به اعزام مددجویان به مشهد مقدس می‌کند که در شش ماه نخست امسال 735 نفر در قالب این طرح به مشهد مقدس مشرف شدند.

شیران یادآور شد: زنان سرپرست‌خانوار، دختران در آستانه ازدواج، دانشجویان و دانش‌آموزان تحت حمایت از جمله مددجویان بهره‌مند از برنامه‌های اردویی کمیته امداد هستند.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۳۰۷
(دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷) ۱۵:۲۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید