دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۹ مهر ۱۳۹۷ / ۱۵:۵۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۴۳۱۹
گزارشگر : ۹۹
به مناسبت هفته سالمند انجام شد

اعزام 30 زن سرپرست خانوار استان تهران به سفر زیارتی قم

(دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷) ۱۵:۵۰

30 نفر از زنان سالمند سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد ساکن در روستاهای استان تهران به سفر زیارتی شهر مقدس قم مشرف شدند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران گزارشی از برنامه های هفته سالمند در استان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی کریمی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه یکی از خدمات حمایتی این نهاد به جامعه هدف، دستگیری از سالمندان تحت حمایت است، گفت: کمیته امداد خدمات مختلفی در سر فصل های معیشتی، درمانی، مراقبت و نگهداری به سالمندان ارائه می کند.

وی به برنامه های هفته سالمند برای سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران اشاره کرد وافزود: اردوهای زیارتی، چکاپ پزشکی، کلاس‌های آموزشی مراقبت از سالمندان، تغذیه سالم و طب سنتی برای سالمندان تحت حمایت کمیته امداد در استان تهران انجام می‌شود.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران با اشاره به اعزام 30 نفر از زنان سرپرست خانوار  تحت حمایت کمیته امداد ساکن در روستاهای استان تهران به سفر زیارتی شهر مقدس قم، بیان کرد: زائران در این سفر زیارتی  چهار روزه علاوه بر زیارت مکان های زیارتی شهر قم به مسجد مقدس جمکران نیز مشرف و در برنامه های آموزشی، فرهنگی، تربیتی، مذهبی و خود مراقبتی نیز شرکت می کنند.

کریمی با بیان اینکه سه نفر از سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران نویسنده و شاعر هستند ویکی از آنها دارای کتاب است، تاکید کرد: حفظ حرمت و عزت سالمندان تحت حمایت همواره در همه مراحل  خدمت‌رسانی مورد توجه قرار می گیرد و تکریم سالمندان تحت حمایت کمیته امداد در هرزمان رعایت می شود.

انتهای پیام

 

 

 

تعداد بازدید : ۲۷۲
(دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷) ۱۵:۵۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید