دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۸ مهر ۱۳۹۷ / ۱۳:۱۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۴۲۸۱
گزارشگر : ۹۹
در قالب جشن عاطفه ها انجام شد

توزیع 4 هزار بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند تهرانی

(یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۱۰

چهارهزار و 80 بسته لوازم التحریر اهدایی از طرف خیران، توسط کمیته امداد استان تهران بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران گزارشی از توزیع بسته‌های لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی کریمی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه خیران و نیکوکاران چهار هزار و 80 بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند در استان اهدا کرده‌اند، گفت: این بسته‌ها بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان نیازمند در استان تهران شناسایی و این بسته‌ها برای آن‌ها ارسال شده است، بیان کرد: شهرستان‌های شهریار و بهارستان با 700 بسته و ملارد با 600 بسته لوازم التحریر بیش‌ترین توزیع را به خود اختصاص دادند و شهرهای پاکدشت، پیشوا، صباشهر، قیام دشت و صفادشت در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران ادامه داد: همچنین در کلان شهر تهران ادارات کمیته امداد منطقه 16، 15 و 17 بیش‌ترین توزیع را داشته‌اند.

کریمی به ارزش ریالی این بسته‌ها اشاره کرد و افزود: هزینه تهیه این بسته‌های آموزشی 122 میلیون و 400 هزار تومان  بود که این مبلغ از طرف خیران تامین شده است.

وی یادآور شد: هم اکنون ۱۱ هزار و ۳۳۴ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و یک هزار و ۹۳۳ دانشجو در استان تهران از خدمات تحصیلی و آموزشی کمیته امداد بهره مند هستند.

شایسته ذکر است خیران می‌توانند از طریق سامانه تلفنی ۷۳۵۵ و درج عدد ۱۶، سامانه نیکوکاری #۰۲۱*۸۸۷۷*، اپلیکیشن های سنا، بله سکه، آپ ودستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها وهمچنین مراجعه به سایت امداد به نشانی www.emdad.ir   کمک‌های خود را به جشن عاطفه‌ها پرداخت کنند.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۳۰۹
(یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۱۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید