دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۴۱۴۴
گزارشگر : ۹۹
به مناسبت جشن عاطفه‌ها

یک میلیون پاکت در مدارس استان تهران توزیع می شود

(شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۱۹

یک میلیون و 200 هزار پاکت جشن عاطفه‌ها از طریق سازمان دانش آموزی استان تهران در هفته اول مهر بین دانش آموزان مدارس توزیع می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران گزارشی از نحوه برگزاری جشن عاطفه‌ها در مهرماه 97 ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدهادی سیف، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران گفت: همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه‌ها در استان تهران نیز با هدف ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در بین دانش آموزان و جمع آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند برگزار می‌شود،

وی با تاکید بر اینکه کمک‌های جمع‌آوری شده در هر مدرسه با نظارت کمیته امداد با اولویت دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود، بیان کرد: 12 هزار دانش آموز و سه هزار دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد در استان تهران چشم انتظار کمک‌های خیران نوع دوست هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران به کمک‌های مردمی در مرحله اول جشن عاطفه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: مردم خیر و نیک اندیش استان در مرحله اول جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و 860 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

سیف با بیان اینکه روش‌های غیر حضوری نیز برای شرکت در جشن عاطفه‌ها در نظر گرفته شده است، گفت: خیران می‌توانند با شماره گیری تلفن ثابت ۷۳۵۵ درج عدد 16، تلفن همراه #۳*۵*۸۸۷۷* و یا #2222*۷۲۴* و همچنین از طریق نرم افزار «سکه» و «سنا» کمک‌های غیرحضوری خود را اهداء کنند.

وی افزود: همچنین شماره حساب ۱۴۸۲۲۱۹۲۳۰ بانک ملت یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۳۸۳۰۱۰۵۷ از  دیگر روش های کمک‌ها به صورت غیرحضوری برای شهروندان نیکوکار است.

سیف یادآور شد: کمک‌های دانش آموزان مدارس در مرحله اول به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه اهدا و کمک‌های جمع آوری شده در مدارس برخوردار بین دانش آموزان مناطق محروم استان تهران توزیع می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۳
(شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷) ۱۱:۱۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید