دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۲:۴۲
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۴۰۷۷
گزارشگر : ۹۹
درهمایش شیرخوارگان حسینی انجام شد

اعلام آمادگی 336 خیر برای حمایت از کودکان نیازمند تهرانی

(یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷) ۱۲:۴۲

همزمان با اولین جمعه ماه محرم و همایش شیرخوارگان حسینی 336 نفر از خیران در استان تهران برای حمایت از کودکان تحت حمایت کمیته امداد اعلام آمادگی کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گزارشی از جذب حامی در همایش شیرخوارگان حسینی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا شیران، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه همزمان با برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی پایگاه‌های کمیته امداد نیز برای جذب حامی فعال شد، گفت: 91 پایگاه جذب حامی در سراسر استان برپا و از علاقمندان نیک اندیش ثبت نام به عمل آوردند.

وی با اشاره به اینکه این تعداد حامی برای حمایت از 357 کودک تحت حمایت کمیته امداد اعلام آمادگی کرده‌اند، ادامه داد: از این تعداد 57 نفر برای حمایت از 72 فرزند یتیم و 279 نفر برای حمایت از 285 فرزند محسنین ثبت نام کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به مناطقی که بیش‌ترین جذب را داشته‌اند اشاره کرد و افزود: اداره کمیته امداد منطقه 4 تهران با 36 جذب، شهرستان قرچک با 30 و اداره منطقه 6 تهران با 24 نفر به ترتیب بیش‌ترین جذب را به خود اختصاص داده‌اند.

شیران بیان کرد: هم اکنون ۱۹ هزار و ۶۵۳ فرزند یتیم و محسنین از خدمات این نهاد در استان تهران بهره مند هستند که از این تعداد شش هزار و ۴۰۰ نفر یتیم و ۱۳ هزار و ۲۵۳ نفر از فرزندان محسنین هستند.

وی یاد آور شد: ۷۵ هزار و ۵۶۷ حامی نوع دوست و خیر از فرزندان یتیم و محسنین حمایت می‌کنند که از این تعداد ۳۵ هزار و ۶۹۲ نفر حامی ایتام هستند و مابقی از فرزندان محسنین حمایت می‌کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۳۹
(یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷) ۱۲:۴۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید