دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۰:۵۶
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۴۰۷۴
گزارشگر : ۹۹
در مرحله اول جشن عاطفه‌ها محقق شد

کمک 1.8میلیارد تومانی تهرانی ها به دانش آموزان نیازمند

(یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷) ۱۰:۵۶

مردم نوع دوست استان تهران در مرحله اول جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و 860 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گزارشی از آمار اولیه کمک‌های مردمی به جشن عاطفه‌ها ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا شیران، مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در تاریخ چهارشنبه 14 شهریورماه آغاز شده و تا پایان مهرماه ادامه دارد، گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها 11 مهرماه سال جاری در مدارس برگزار می‌شود که در این روز کمک‌های نقدی و غیرنقدی دانش آموزان دریافت و به دانش آموزان نیازمند اهدا می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران یادآور شد: خیران می‌توانند در جشن عاطفه‌ها کمک‌های غیر نقدی خود را شامل لوازم التحریر و پوشاک و کمک‌های نقدی خود را به پایگاه‌های کمیته امداد سراسر استان تهران اهدا کنند.

شیران گفت: مردم نوع دوست استان تهران در مرحله اول جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و 860 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند که این کمک‌ها ادامه دارد و مبلغ ذکر شده آمار اولیه جشن عاطفه‌ها در استان تهران است.
وی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت اشاره و بیان کرد: در حال حاضر 11 هزار و 334 دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و یک هزار و 933 دانشجو در استان تهران از خدمات تحصیلی و آموزشی کمیته امداد بهره مند می‌شوند.

شیران ضمن تشکر از همراهی خیران و نیکوکاران در کمک به نیازمندان گفت: خیران می‌توانند از طریق سامانه تلفنی 7355 و درج عدد 16، سامانه نیکوکاری #021*8877*، اپلیکیشن های سنا، بله سکه، آپ و دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها و همچنین مراجعه به سایت امداد به نشانی www.emdad.ir   کمک‌های خود را به جشن عاطفه‌ها پرداخت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۲
(یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷) ۱۰:۵۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید