دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۲۸
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۲۸۴۶
گزارشگر : ۹۹
مدیر کل کمیته امداد استان تهران خبر داد:

اختصاص 141 دستگاه تاکسی به مددجویان تحت حمایت

(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۲۸

سهم مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران از تاکسی های درنظر گرفته شده برای مددجویان سراسر کشور 141 دستگاه است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران  گزارشی ازشرایط تاکسی های در نظر گرفته شده برای مددجویان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن ولیئی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای مهم کمیته امداد توانمند سازی و اشتغال مددجویان تحت حمایت است، بیان کرد: کمیته امداد تلاش می‌کند با استفاده از ظرفیت‌های موجود در جامعه، زمینه اشتغال مددجویان تحت حمایت خود را فراهم کند.

وی با بیان اینکه طبق تفاهم نامه کمیته امداد کشور با اتحادیه تاکسیرانی مقرر شده است، پنج هزار تاکسی به مددجویان این نهاد در سراسر کشور تحویل داده شود، ادامه داد: سهم مددجویان استان تهران از این تعداد 141 دستگاه است که تا پایان تابستان به آن‌ها تحویل داده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به شرایط متقاضیان برای دریافت این تاکسی ها گفت: داشتن گواهی نامه معتبر، تاهل، عدم استفاده از تسهیلات کمیته امداد، بیکاری و نداشتن شغل برای متقاضیان از شرایط دریافت این تاکسی ها است.

ولیئی اضافه کرد: این خودروها شامل سمند، پژو 405، آریو و برلیانس است که بر اساس شرایط از جمله آورده مددجو و مبلغ تسهیلات قابل پرداخت، نوع خودرو تعیین می‌شود.

وی بابیان اینکه کمیته امداد هر استان باید مددجویان مستعد را شناسایی و به دفاتر تاکسیرانی معرفی کند، یادآور شد: این طرح در شهرهای با جمعیت بیش از 100 هزار نفر اجرا می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۵
(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۲۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید