دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ۰۸:۴۵
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۲۸۳۶
گزارشگر : ۹۹
مدیر کل کمیته امداد استان تهران اعلام کرد

بهره مندی 38 خانوار اقلیت دینی ساکن تهران از خدمات کمیته امداد

(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۰۸:۴۵

38 خانوار اقلیت دینی با جمعیت 43 نفر در شهر تهران از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گزارشی از خدمات این نهاد به نیازمندان اقلیت‌های دینی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن ولیئی، مدیر کل کمیته امداد استان تهران، با بیان اینکه خدمات کمیته امداد به همه نیازمندان ارائه می‌شود، گفت: هم اکنون 38 خانوار با جمعیت 43 نفر در شهر تهران تحت حمایت کمیته امداد هستند.

وی با اشاره به اینکه منطقه 8 تهران با 14 خانوار بیش‌ترین مددجوی اقلیت دینی را دارد، ادامه داد: منطقه 7 و 4 نیز با پنج و چهار خانوار در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با تاکید بر اینکه همه تلاش این نهاد حمایتی ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان و فقرزدایی است، بیان کرد: برای ارائه خدمات به نیازمندان، دین و مذهب آنان در نظر گرفته نمی‌شود.

ولیئی به اشاره به اینکه اقلیت‌های دینی برخوردار از خدمات کمیته امداد شامل هموطنان ارمنی، مسیحی و کلیمی هستند، گفت: این افراد در کلان شهر تهران تحت حمایت هستند.

وی یاد آور شد: هم اکنون 53 هزار خانوار در استان تهران از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند که هر ساله به طور متوسط 10 درصد آن‌ها از تحت حمایت خارج و خانوارهای نیازمند دیگری تحت حمایت قرار می‌گیرند.

 ولیئی با بیان اینکه خدمات کمیته امداد بر اساس نیازهای خانوارهای تحت حمایت ارائه می‌شود، ادامه داد: کمیته امداد علاوه بر پرداخت مستمری به خانوارهای نیازمند، خدمات دیگری در قالب طرح اکرام ایتام، محسنین، هزینه‌های تحصیل، درمان، مسکن و سبدکالا به مددجویان ارائه می‌کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۸۴
(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۰۸:۴۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید