دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۷ / ۱۶:۱۵
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۲۷۵۶
گزارشگر : ۹۹
معاون اقتصادی استانداری تهران:

رویکرد کمیته امداد رویکردی توسعه محور است

(دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷) ۱۶:۱۵

کمیته امداد در چند سال اخیر رویکردی توسعه محور داشته که این قابل تقدیر و تشکر است.

معاون  هماهنگی امور قتصادی استانداری تهران در مراسم تجلیل از یاروان اشتغال کمیته امداد استان تهران حضور یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدامامی امین، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با بیان اینکه دولت اهداف خود را بر اساس توسعه محوری برنامه ریزی کرده است، گفت: یکی از برنامه‌های مهم سال 96 در بحث اشتغال پرداخت وام‌های کم بهره بود.

وی با تاکید بر اینکه اگر برای توانمند سازی جامعه تلاش نکنیم، بیان کرد: وضعیت عمومی جامعه به گونه ای است که اگر تلاش نکنیم مشکلات سر ریز خواهند شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران ادامه داد: تمام اجزای حاکمیت باید مانند یک چرخ دنده در کنار قرار گیرند تا بتوانیم بار اشتغال استان را سبک کینم.

امامی امین با اشاره به اینکه در سال جاری باید 132 هزار نفر شغل ایجاد کنیم، گفت: این امر امکان پذیر نخواهد شد مگر با همدلی همه مسئولان و تلاش‌های مضاعفی که در این راه باید انجام گیرد.

وی با تاکید بر اینکه بخش زیادی از جامعه نیاز به کمک و مساعدت دارند، گفت: صدقه جاریه در دستگاه‌های دولتی کمک‌هایی است که برای نیازمندان انجام می‌شود و یکی از این کمک‌ها آغوش باز و دید وسیع برای حل مشکلات مردم است.

شایسته ذکر است مراسم تقدیر و تشکر از یاروان اشتغال کمیته امداد استان تهران با حضور مدیران بانک‌های عامل، شرکت‌های فعال در زمینه ایجاد اشتغال و مسئولانی از استانداری و شهرداری تهران به میزبانی اداره کل کمیته امداد استان تهران برگزارشد.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۳۴
(دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷) ۱۶:۱۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید