دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۷:۵۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۲۳۳۳
گزارشگر : ۹۹
در شب های قدر انجام شد

ثبت نام 2100 حامی جدید برای همکاری با کمیته امداد استان تهران

(یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷) ۱۷:۵۹

دو هزار و 100 خیر به عنوان حامی جدید در شب‌های قدر برای عضویت در طرح اکرام و محسنین کمیته امداد استان تهران ثبت نام کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران گزارشی از تعداد حامیانی که در شب‌های قدر برای عضویت در طرح اکرام و محسنین این نهاد ثبت نام کرده‌اند، ارائه کرد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدهادی سیف، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه درشب های قدر و وبا ایجاد پایگاه‌های جذب حامی دو هزار و 100 خیر برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران ثبت نام کردند، گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون سه هزار و 609 نفر به عنوان حامیان جدید طرح اکرام و محسنین اعلام آمادگی کردند.

وی ادامه داد: در مجموع و با اعلام آمادگی این خیران چهار هزار و 237 نفر از ایتام و فرزندان محسنین از حمایت این افراد بهره مند می‌شوند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران با اشاره به پایگاه‌های جذب حامی شهرتهران در شب‌های قدربیان کرد: پایگاه جشن رمضان در بوستان گفتگو، حرم امامزاده صالح، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در شهر ری، مصلای تهران، تعدادی از ایستگاه‌های مترو و پایگاه‌های کمیته امداد در تمام شهرستان‌ها فعالیت داشتند.

سیف افزود: شهرقدس با جذب 251، ملارد با 234 و اداره منطقه 15 تهران با 181 حامی بیش‌ترین جذب را در شب‌های قدر داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون 20 هزار یتیم وفرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند، گفت: 75 هزار حامی خیر و نوع دوست از ایتام و فرزندان محسنین حمایت می‌کنند.

سیف یادآور شد: حامیان نوع دوست طرح اکرام ایتام و محسنین در استان تهران سال 96 بیش از 60 میلیارد و 625 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

 انتهای پیام

 

 

 

تعداد بازدید : ۳۷۰
(یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷) ۱۷:۵۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید