دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۵:۱۷
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۲۲۳۸
گزارشگر : ۹۹
در نیمه اول ماه مبارک رمضان

1269 حامی جدید برای همکاری با کمیته امداد استان تهران ثبت نام کردند

(یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷) ۱۵:۱۷

هزار و 269 خیر به عنوان حامی جدید در دهه اول ماه مبارک رمضان برای عضویت در طرح اکرام و محسنین کمیته امداد استان تهران ثبت نام کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران گزارشی از تعداد حامیانی که در نیمه اول ماه مبارک رمضان برای عضویت در طرح اکرام و محسنین این نهاد ثبت نام کرده‌اند، ارائه کرد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد،محمدهادی سیف، معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه در نیمه اول ماه مبارک رمضان و وبا ایجاد پایگاه‌های جذب حامی هزار و 169 خیر برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران ثبت نام کرده‌اند، گفت: از این تعداد 896 نفر برای حمایت از فرزندان محسنین و 373 نفر برای حمایت از ایتام اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی ادامه داد: در مجموع و با اعلام آمادگی این خیران هزار و 444 نفر از ایتام و فرزندان محسنین از حمایت این افراد بهره مند می‌شوند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران به پایگاه‌های جذب حامی در شهر تهران اشاره و بیان کرد: پایگاه جشن رمضان در بوستان گفتگو، حرم امامزاده صالح، حرم شاه عبدالعظیم حسنی در شهر ری، مصلای تهران و در تمام شهرستان‌ها پایگاه‌های جذب حامی دایر است.

سیف افزود: منطقه 20 (شهرری) با جذب 191، شهر قدس 95 و بهارستان با 58 حامی بیش‌ترین جذب را در نیمه اول ماه مبارک رمضان داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون 20 هزار یتیم وفرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند، گفت: 75 هزار حامی خیر و نوع دوست از ایتام و فرزندان محسنین حمایت می‌کنند.

سیف یادآور شد: حامیان نوع دوست طرح اکرام ایتام و محسنین در استان تهران سال 96 بیش از 60 میلیارد و 625 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

تعداد بازدید : ۱۶,۸۹۵
(یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷) ۱۵:۱۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید