دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۰
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۵۷۲۹۶
گزارشگر : ۶۷
در پنج ماهه نخست امسال انجام شد

ارائه خدمات آموزشی به 750 مددجوی پیشوایی

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۰

750 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پیشوا در پنج ماهه نخست امسال از خدمات آموزشی بهره‌مند شدند.

سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا گزارشی از عملکرد این نهاد در سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ سید جلال محمدی، سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا با بیان اینکه ارائه خدمات فرهنگی به افراد و خانواده های نیازمند از فعالیتهای این نهاد است، گفت: 400 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پیشوا در پنج ماهه نخست امسال از دوره های آموزش خانواده بهره مند شدند که تاپایان امسال 700 مددجوی دیگر نیز از خدمات آموزش خانواده بهره مند می شوند.

وی افزود: موضوعات آموزش خانواده برای مددجویان شامل اخلاق اسلامی، احکام ،عقل معاش ،قرآن، سبک زندگی اسلامی ، طلاق و آسیب های اجتماعی ،مشاوره حقوقی است.

محمدی با اشاره به اینکه کمیته امداد کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت زمینه موفقیت‌های تحصیلی و علمی آنها را فراهم کرده است، بیان کرد: از ابتدای امسال تا کنون 345  دانش آموز و دانشجو شهرستان پیشوا  از حمایت های کمیته امداد بهره مند شدند.

سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا توانمند سازی فکری ، فرهنگی و کمک به آینده سازان را از اهداف کمیته امداد در کمک به دانش آموزان و دانشجویان برشمرد و گفت : پرداخت کمک هزینه تحصیلی به منظور مرتفع شدن بخشی از مشکلات مالی دانشجویان و دانش آموزان تحت حمایت صورت می گیرد تا آنها بتوانند با خیالی آسوده به تحصیل ادامه دهند.

وی افزود: پرداخت کمک هزینه تحصیلی ، برگزاری کلاسهای تقویتی و جبرانی ، برگزاری اردوهای تفریحی ، برگزاری دوره های مشاوره تحصیلی و امکانات آموزشی از دیگر برنامه های انجام شده بوده است .

محمدی در پایان با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها مطرح کرد : این نهاد مردمی با همکاری  نیکوکاران در کمک به این دانش آموزان و دانشجویان برای موفقیت در امر تحصیل و رسیدن به مدارج تحصیلی عالی تلاش می کند.

سرپرست کمیته امداد استان تهران به برگزاری جشن عاطفه ها اشاره کرد و گفت: در روزهای ۲۳ و ۲۴ شهریور پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در میادین و مصلی نماز جمعه شهرستان پیشوا مستقر می شود.مرحله دوم جشن عاطفه ها در روز ۱۹ مهرماه در مدارس شهرستان پیشوا همزمان با سایر نقاط کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۵
(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید