دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۱:۳۵
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۵۷۲۵۰
گزارشگر : ۶۷

اعزام 1620 مددجوی تهرانی به عتبات عالیات و مشهد مقدس

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۱۱:۳۵

در پنج ماهه نخست امسال هزار و 620 مددجوی تحت حمایت استان تهران به اردوهای زیارتی عتبات عالیات و مشهد مقدس اعزام شدند.

همایش «احسان غدیر» با حضور آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران و دبیرکل بنیادبین‌المللی غدیر، مدیر کمیته امداد استان تهران، و  1500 نفر از مددجویان تحت حمایت  برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن ولیئی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در این همایش با بیان اینکه پیام غدیر به نوعی حمایت از مظلومان و محرومان است، گفت: کمیته امداد امام خمینی بخشی از پیام غدیر را با خود به همراه دارد که همان حمایت از مستضعفان و اطعام ایتام است.

وی با بیان اینکه در پنج ماهه نخست امسال یک هزارو 620 نفر به سفرهای زیارتی عتبات عالیات و مشهد مقدس اعزام شده اند، بیان کرد: از این تعداد  120 نفر به عتبات عالیات و یک هزار و 500 نفر  نیز به مشهد مقدس اعزام شده اند و تا پایان امسال نیز برگزاری اردوهای زیارتی ادامه دارد.

ولیئی با اشاره به اهداف برگزاری اردوهای زیارتی گفت: تقویت باورهای دینی، ایجاد روحیه نشاط و شادابی معنوی و دینی در بین خانوارهای تحت حمایت، شرکت درفعالیت‌ها و برنامه‌های جمعی از اهداف برگزاری اردوهای زیارتی است.

آیت الله کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران نیز در این مراسم با اشاره به آیه مَودت در کلام الله، ابزار کرد: رمز پایداری خانوارها بدون شک مودت و محبت میان افراد خانواده است؛ قطعا اگر خانواده‌ها به هم محبت کنند، جامعه نیز به سمت پایداری و استحکام پیش می‌رود.

وی با تاکید بر جایگاه مهم افراد تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره)، بیان کرد: امروز افرادی که تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند بسیار جایگاه محترمی دارند و قطعا این افراد گنج‌های جامعه ما هستند که باید به آنها توجه کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۸
(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۱۱:۳۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید