دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۲:۵۶
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۵۷۱۱۲
گزارشگر : ۶۷
سرپرست کمیته امداد منطقه 14 تهران اعلام کرد

بهره‌مندی 152 مددجوی از خدمات دندانپزشکی رایگان

(یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۵۶

هزینه خدمات ارائه شده توسط تیم پزشکان خیر کلینیک سیار دندانپزشکی به 152 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه 14 تهران بیش از 708 میلیون ریال برآورد شد.

سرپرست کمیته امداد منطقه 14 تهران، ارائه خدمات دندانپزشکی خیران خیریه نورآوران را به مددجویان این نهاد تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرهود کاردی، سرپرست کمیته امداد منطقه 14 تهران با اشاره به اینکه کلینیک خیریه دندانپزشکی سیار خیریه نورآوران سلامت وابسته به خیران بیمارستان چشم پزشکی نور تهران به مدت یک ماه در این نهاد مستقر بود، گفت: 152 نفر از مددجویان تحت حمایت ساکن در این منطقه  از خدمات  دندانپزشکی به صورت رایگان بهره‌مند شده‌اند.

وی افزود : تمامی خدمات این نهاد بر اساس نیازسنجی‌های انجام شده و با اولویت قرار گرفتن رفع مشکلات ضروری خانواده‌های تحت حمایت ارائه شد.

کاردی با اعلام اینکه خدمات ارائه شده توسط تیم پزشکان خیر کلینیک سیار دندانپزشکی بیش از 708 میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در این کلینیک خدماتی از قبیل کشیدن و ترمیم، معالجه ریشه، جرم گیری، پرکردن و عصب‌کشی دندان برای مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.

سرپرست کمیته امداد منطقه 14 تهران بیان کرد: اقلامی شامل مسواک، خمیردندان و نخ دندان به صورت رایگان واز محل اعتبارات بهداشتی به مددجویان مراجعه کننده به کلینیک سیار نورآوران اهداء شد.

وی همچنین به ارائه خدمات چشم پزشکی توسط کلینیک سیار نورآوران اشاره کرد و گفت: به زودی کانکس چشم پزشکی این خیریه با حضور متخصصین چشم پزشکی  برای ویزیت، درمان دارویی،ارائه عینک رایگان به مددجویان متقاضی تحت حمایت این نهاد در محوطه کمیته امداد منطقه 14 تهران مستحق خواهد شد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۶۶۵
(یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۵۶پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید