اخبار

کمک 21 میلیون تومانی حامیان به مددجویان کمیته امداد شهرری

کمک 21 میلیون تومانی حامیان به مددجویان کمیته امداد شهرری
حامیان طرح اکرام و محسنین کمیته امداد شهر ری 21 میلیون و 450 هزار تومان برای رفع نیازهای خانواده‌های تحت حمایت کمک کردند.

رئیس کمیته امداد شهرری گزارشی از کمک های حامیان را  در بهمن ماه 96 ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یدالله صفری، مدیر کمیته امداد شهرری با بیان اینکه حامیان نیک اندیش در بهمن ماه 24 میلیون و 150 هزار تومان به این مددجویان کمک کرده‌اند، خاطر نشان کرد: این مبلغ برای تأمین جهیزیه برای نوعروسان، وسایل ضروری خانوارها و سفر زیارتی مشهد مقدس هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه 16 میلیون و 800 هزار تومان از این مبلغ برای کمک هزینه خرید جهیزیه به 11 نوعروس پرداخت شده است، بیان کرد: پنج میلیون و 500 هزار تومان آن صرف خرید وسایل مورد نیاز پنج خانوار از جمله بخاری، اجاق گاز و یخچال شد.

رئیس کمیته امداد شهرری ادامه داد: 250 هزار تومان از مبلغ اهدایی حامیان نیک اندیش طرح اکرام ایتام و محسنین نیز برای سفر زیارتی مددجویان اختصاص یافته است.

صفری همچنین به حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد شهرری اشاره کرد و افزود: هم اکنون دو هزار 800 حامی نیک اندیش با این نهاد در شهرری همکاری دارند که هزار و 500 نفر حامی ایتام و هزار و 300 نیز حامی فرزندان محسنین هستند.

وی، تعداد ایتام تحت حمایت را 420 یتیم و فرزندان محسنین را 769 نفر اعلام کرد و یادآور شد: حامیان نوع دوست طرح اکرام ایتام و محسنین از ابتدای سال 96 تاکنون بیش از سه میلیارد و 420 میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به این طرح کمک کرده‌اند.

انتهای پیام/

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۵۵
تعداد بازدید : ۴۳۳
کد خبر : ۹۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید