اخبار

تشرف 46 مددجوی شهرستان رباط کریم به مشهد مقدس

تشرف 46 مددجوی شهرستان رباط کریم به مشهد مقدس
46 نفر از زنان سرپرست خانوار بالای 40 سال زیارت اولی رباط کریم در قالب شوق زیارت و با کمک خیران با مشهد مقدس اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد رباط کریم گزارشی از سفرهای زیارتی مددجویان تحت حمایت را در سال 96 اعلام کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فتح الله عزیزی، رئیس کمیته امداد شهرستان رباط کریم با اشاره به اینکه با کمک خیران نیک‌اندیش کاروان زیارتی مددجویان تحت حمایت به مشهد مقدس اعزام شدند، گفت: این کاروان شامل ۴6 نفر از زنان سرپرست خانوار  زیارت اولی بوند که به زیارت حرم امام رضا (ع) مشرف شدند.

وی با تأکید بر اینکه زائران درسفر پنج روزه خود علاوه بر زیارت حرم امام رضا (ع) از برنامه‌های فرهنگی، تربیتی و معنوی این سفر نیز بهره‌مند می‌شوند، بیان کرد: مددجویان با کمک 10 میلیون تومانی خیران نیک‌اندیش به این سفر معنوی اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان رباط کریم، به مددجویانی که از ابتدای سال ۹۶ تاکنون به حرم مطهر امام رضا (ع) مشرف شدند، اشاره کرد و ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون 88 مددجوی تحت حمایت به مشهد مقدس مشرف شدند که تا پایان امسال و در صورت کمک های خیران نوع دوست 80 نفر دیگر از آن‌ها به این سفر معنوی اعزام می‌شوند.

عزیزی تأکید کرد: یکی از اهداف مهم کمیته امداد در حوزه فرهنگی و اعزام مددجویان به مشهد مقدس تقویت بنیه اعتقادی، معنوی، فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی است در بین آن‌ها است.

وی ادامه داد: اولویت سفرهای زیارتی با مددجویان مناطق محروم، حافظان قرآن کریم، زنان سرپرست خانوار، مجریان طرح‌های اشتغال، دختران بازمانده از تحصیل و در آستانه ازدواج است.

عزیزی همچنین از اعزام مددجویان به کربلای معلی خبر داد و گفت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون 40 نفر از مددجویان به کربلای معلی اعزام‌شده‌اند.

وی یادآورشد: 120 نفر از مددجویان نیز به زیارت حرم حضرت معصومه (س) در شهر قم و مسجد مقدس جمکران مشرف شده‌اند.

 انتهای پیام

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۲۷
تعداد بازدید : ۶۵۳
کد خبر : ۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید