اخبار

اعزام 30 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه 19 تهران به سفر زیارتی قم و جمکران

اعزام 30 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد منطقه 19 تهران به سفر زیارتی قم و جمکران
30 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه 19 تهران به مناسبت ایام دهه فجر به سفر زیارتی قم و جمکران اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد منطقه 19 با ارائه گزارشی به تشریح برنامه‌های زیارتی مددجویان تحت حمایت در دهه فجر پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی سامانی، رئیس کمیته امداد منطقه 19 تهران با بیان اینکه 30 مددجوی تحت حمایت به سفر زیارتی قم و جمکراعزام شده‌اند، گفت: این تعداد مددجو در سفر زیارتی یک روزه به قم و جمکران به زیارت بارگاه حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران مشرف و از برنامه‌های فرهنگی این سفر زیارتی بهره مند شدند.

وی بابیان اینکه 598 مددجو در 10 ماهه نخست امسال از اردوهای زیارتی و آموزشی بهره مند شده‌اند، افزود: این تعداد مددجوی تحت حمایت در قالب گروه‌های سنی مختلف به اردوهای زیارتی و آموزشی درون و برون استانی اعزام‌شده‌اند.

سامانی با بیان اینکه برنامه ریزی برای اعزام 100 مددجوی تحت حمایت به مشهد مقدس انجام شده است، بیان کرد: این اردوی زیارتی با همکاری آستان قدس رضوی در قالب طرح شوق زیارت و به مدت پنج روز برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته امداد منطقه 19 تهران در مورد نحوه مشارکت خیران در زمینهٔ اعزام مددجویان تحت حمایت این نهاد به اردوهای زیارتی، گفت: نیکوکارانی که علاقه‌مند هستند در اعزام مددجویان تحت حمایت این نهاد به اردوهای زیارتی همکاری کنند، می‌توانند در قالب طرح «شوق زیارت» در این اقدام خداپسندانه با حضور در دفتر کمیته امداد منطقه 19 مشارکت کنند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری اردوهای زیارتی، افزود: تقویت روحیه معنوی، ترویج سبک زندگی اسلامی، افزایش امید به زندگی و ایجاد نشاط و بالندگی در بین خانوارهای تحت حمایت از اهداف برگزاری اردوهای زیارتی است.

 
انتهای پیام

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۱۸۲
کد خبر : ۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید