اخبار

کمک 15 میلیون تومانی خیر تهرانی به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد منطقه 19

کمک 15 میلیون تومانی خیر تهرانی به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد منطقه 19
161 دست البسه زمستانی به ارزش 15 میلیون تومان، اهدایی خیر تهرانی میان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه 19 تهران توزیع شد.

رئیس کمیته امداد منطقه 19 تهران از کمک 15 میلیون تومانی یکی از خیران به این اداره خبر داد و به تشریح آن پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی سامانی، رئیس کمیته امداد منطقه 19 تهران با اشاره به اینکه حامیان و خیران برای کمک به نیازمندان مشارکت فعالی با این نهاد دارند، گفت: یکی از خیران که بیش از چهار سال است با این نهاد برای کمک به خانوارهای تحت حمایت همکاری می‌کند 161 دست البسه زمستانی برای گروه‌های سنی مختلف به ارزش 15 میلیون تومان به این نهاد اهدا کرد که میان خانوارهای تحت حمایت توزیع شد.

وی همچنین به اهدای سه دستگاه یخچال، دو اجاق گاز و یک دستگاه ماشین لباسشویی توسط یکی دیگر از خیران منطقه 19 اشاره کرد و افزود: ارزش ریالی این تعداد اقلام اهدایی شش میلیون و دویست هزار تومان برآورد شده است.

سامانی بیان کرد: این خیر نیکوکار نیز حدود پنج سال است با این نهاد همکاری دارد و کمک‌های خود را به این نهاد اهداء می‌کند.

رئیس کمیته امداد منطقه 19 تهران با بیان اینکه مشارکت حامیان و خیران برای رسیدگی به خانوارهای تحت حمایت این نهاد تأثیر بسزایی دارد، افزود: هم اکنون 97 خانوار نیازمند به وسایل ضروری منزل در نوبت انتظار داریم که امیدواریم با کمک حامیان و خیران بتوانیم به این تعداد خانوار نیز خدمت رسانی کنیم.

شایسته ذکر است؛ هم‌اکنون 930 خانوار از خدمات کمیته امداد منطقه 19 تهران بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۱۱۸
کد خبر : ۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید