اخبار

مشارک همه مدارس منطقه 3 تهران در جشن نیکوکاری/ هر مدرسه یک پایگاه

مشارک همه مدارس منطقه 3 تهران در جشن نیکوکاری/ هر مدرسه یک پایگاه
کمیته امداد منطقه 3 تهران با تعامل و همکاری آموزش و پرورش این منطقه برای جشن نیکوکاری آماده می‌شود که همه مدارس در این جشن مشارکت خواهند داشت.

رئیس کمیته امداد منطقه 3 تهران از مشارکت همه مدارس این منطقه در جشن نیکوکاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضاعلی شیری، رئیس کمیته امداد منطقه 3 تهران گفت: با توجه به اهمیت جشن نیکوکاری و برپایی باشکوه و پربار این روز، پیرو مذاکرات انجام شده با مسئولین آموزش و پرورش منطقه 3 مقرر شد همه مدارس منطقه 3 تحت پوشش طرح توزیع پاکت‌ها و قلک‌های جشن نیکوکاری قرار گیرد و هر مدرسه یک پایگاه جشن نیکوکاری شود.

وی ادامه داد: براساس تفاهم نامه انجام شده با مدیر آموزش و پرورش منطقه 3 تهران مقرر شد یک مدرسه به عنوان زنگ جشن نیکوکاری معرفی و کمک‌های اهدایی دانش آموزان در هر مدرسه در حضور نماینده آموزش پرورش جداگانه شمارش و 20 درصدکل وجوهات به نام آموزش و پرورش واریز شود.

رئیس کمیته امداد منطقه 3 تهران همچنین از عضویت این اداره در ستاد بحران شورایاری محله خبر داد و گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو و برگزاری جشن نیکوکاری با عضویت کمیته امداد منطقه 3 در ستاد بحران شورایاری محله مقرر شد یک طبقه از خانه محله جهت افتتاح خانه اکرام قرار اختصاص یابد.

علیشری ادامه داد: شناسایی نیازمندان و برآورد کردن خواسته‌های آنها با تعامل و همکاری مجمع خیران منطقه 3 انجام می‌شود.

 انتهای پیام/

۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲
تعداد بازدید : ۴۴۵
کد خبر : ۱۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید