اخبار

کسب رتبه نخست کمیته امداد رباط کریم در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی وایجاد فرصتهای شغلی

کسب رتبه نخست کمیته امداد رباط کریم در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی وایجاد فرصتهای شغلی
کمیته امداد شهرستان رباط کریم مقام نخست پرداخت تسهیلات اشتغالزایی و ایجاد فرصت‌های شغلی را در بین شهرستان‌های همتراز استان تهران کسب کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فتح اله عزیزی، رئیس کمیته امداد شهرستان رباط کریم با بیان اینکه یکی از اهداف مهم کمیته امداد توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت با ایجاد اشتغال پایدار است، گفت: در 9 ماهه نخست امسال 143 فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در رباط کریم ایجاد شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو برابر رشد داشته است.

وی با اشاره به اینکه دو میلیارد و 475 میلیون تومان برای ایجاد این فرصت‌های شغلی اختصاص یافت، بیان کرد: کمیته امداد شهرستان رباط کریم مقام نخست پرداخت تسهیلات اشتغالزایی و ایجاد فرصت‌های شغلی را در بین شهرستان‌های همتراز کسب کرده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان رباط کریم ادامه داد: علاوه بر ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان تحت حمایت 84 نفر از مددجویان به کاریابی‌ها معرفی شدند.

عزیزی با تاکید بر اینکه 105 نفر از مددجویان از کلاس‌های آموزشی بلندمدت بهره مند شده‌اند، بیان کرد: آموزش پایدارسازی مشاغل نیز برای 96 نفر از مددجویان برگزار که بیش از 33 میلیون تومان برای این آموزش‌ها هزینه شده است.

وی به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد شهرستان رباط کریم اشاره کرد و ادامه داد: هم اکنون دو هزار و 235 خانوار معیشت بگیر با جمعیت پنج هزار و 578 نفر از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.

انتهای پیام/

۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱
تعداد بازدید : ۸۰۲
کد خبر : ۱۰۳

نظرات بینندگان

زهرا19سالمه
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ Iran
0
0
0

من نیازمند 10ملیون هستم ایا این سازمان میتواند کمک کند


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید