دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۸:۰۹
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۵۷۴۴۸
گزارشگر : ۶۷

افزایش 9 درصدی پرداخت صدقه در شهریار

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۸:۰۹

صدقه جمع آوری شده در پنج ماهه نخست امسال در شهرستان شهریار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است.

مدیر کمیته امداد شهرستان شهریار گزارشی از نحوه جمع آوری صدقه در پنج ماهه امسال ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،حسین قره گزلی، مدیر کمیته امداد شهرستان شهریار با اعلام اینکه در پنج ماهه سال جاری یک میلیارد و 219 میلیون تومان صدقه در شهرستان جمع آوری شده است، گفت: صدقات جمع آوری شده در پنج ماهه امسال در شهرستان شهریار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است.

وی با اعالام اینکه مردم شهرستان شهریار در پنج ماهه سال گذشته یک میلیارد و 112 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند، افزود: صدقات جمع آوری شده در سرفصل های درمانی، جهیزیه، وام کارگشایی، اشتغال، عمران و مسکن مددجویی، امور فرهنگی و آموزش هزینه شده است.

قره گزلی با تقدیر از کمک مردم و خیران به نیازمندان، افزود: 69 هزار و 970 خانوار در شهرستان شهریار مشترک صندوق صدقات کوچک کمیته امداد هستند که با صدقات خود بخش بزرگی از مشکلات نیازمندان را بر طرف می‌کنند.

مدیر کمیته امداد شهرستان شهریار با بیان اینکه ضریب نفوذ صندوق های کوچک صدقات در شهرستان شهریار 33  درصد است،گفت: هزار و 823 صندوق متوسط و 21 هزار و 845 صندوق بزرگ در سطح معابر شهرستان شهریار وجود دارد.

وی همچنین به پرداخت صدقات از طریق روش های جدید الکترونیکی اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار شهرستان شهریار برای پرداخت و دریافت  صندوق صدقه خانگی می توانند از طریق سامانه تلفن گویای 7355 و یا از طریق تلفن همراه خود با شماره گیری # 0211*8877* اقدام نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۶۵
(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۸:۰۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید